PROPOZICE XIV. ročníku MICRO KRA-KOŽ CUPU 2024

Místo konání: tělocvična ZŠ Kožlany

Termín konání: 6. – 8. 9. 2024

Kategorie: U14 mladší žákyně pro sezónu 2024 / 2025, tj. ročníky 2011 a mladší

Hrací systém: 2 skupiny po 4, každý s každým. Poté play off - "velké kříže". Každý tým sehraje 6 zápasů

Hrací doba: 4 x 9 minut hrubý čas. Poslední 2 minuty 4. čtvrtiny čisté (nebude-li rozdíl skóre větší 10 bodů)

Prodloužení 3 minuty čisté.

Vklad: 3.000,- Kč za družstvo

Rozhodčí: Zajistí pořadatel

Občerstvení: Zajištěno v přilehlých prostorách tělocvičny

Ubytování: Po družstvech ve třídách s vlastním spacákem a karimatkou (70,- Kč za noc)

V případě zájmu lze zajistit ubytování na internátě SŠ Kralovice v ceně cca 300,- osoba/noc

Stravování: Školní jídelna (Pá–V, So–S,O,V; Ne-S,O v cenách S – 70,- Kč; O - 155,- Kč; V - 145,- Kč na osobu)

Všechna družstva obdrží pohár a diplom. Hráčky družstev na prvních třech místech obdrží medaile. Zároveň se vyhlašuje soutěž

"O nejlepšího střelce", "O nejužitečnějšího hráče" (MVP), "O nejlepší pětku turnaje" (ALL STARS), "O nejbojovnější hráčku" a "O